Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

PRAB Europe Zatrudnia Nowego Dyrektora Sprzedaży

Budujemy stuktury sprzedaży na całą Europę

Po wielu miesiącach pracy organizacyjnej przystąpiliśmy do realizacji planu jakim jest rozwój grupy KMC Global w Europie. Misja ta została powierzona Panu Aleksandrowi Dąbrowskiemu, który z początkiem pażdziernika 2013 objął stanowisko Dyrektora do spraw sprzedaży i marketingu w Prab Europe

ALeksander jest osobą, która potrafi zdefiniować swoje cele i je ralizować. Posiada zdolność analizy rynku sprzedaży i określania potrzeb klienta, szczegółowego przygotowywania ofert handlowych, analizy konukrencji i prowadzenia kluczowych kontraktów. Posiada również doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedaży.

W chwili obecnej Aleksander jest w trakcie budowania zespołu sprzedażowego jak i budowania strategii rozwoju pod kontem całej Grupy KMC Global w Europie tj. Prab Europe Sp. z o.o., Ovibra Sp. zo.o., Hapman Europe Sp. zo.o. Pan Dabrowski powiedział: "Wszystkie trzy marki musimy uczynić bardziej rozpoznawalnymi na rynku europejskim i zwiększyć ich portfel zamówień. W tym celu będziemy w znacznej mierze korzystać z doswiadczeń całej grupy KMC Global, która może się pochwalić dziesiątkami lat pracy w dostarczaniu unikatowych rozwiązań dla przemysłu.

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem