Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

Miniatura obrazuFirma Ingersoll Tillage redukuje ilość trudnych wiórów stopowych u ich źródła za pomocą kruszarki HAC z osią poziomą produkcji PRAB.

Wyzwanie

Producent tarcz rolniczych chciał zmniejszyć nakłady pracy poświęcanej na bezpieczne usuwanie trudnych w manipulowaniu wiórów u ich źródła, co pozwoli wyeliminować zagrożenia dla bezpieczeństwa pracy i zwiększyć produkcję.

Miniatura obrazuFirma C&A Tool zwiększa zyskowność i zapewnia czystość w zakładzie dzięki systemowi przetwarzania wiórów

Wyzwanie

Dostawca obrabiarek wymaga zautomatyzowanego systemu przetwarzania wiórów i płynów obróbczych w celu przetworzenia wiórów i opiłków metali przy jednoczesnym przechwytywaniu kosztownych cieczy chłodząco-smarujących do ponownego użytku.

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem