Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

Zautomatyzowane przenośniki odpadu metalowego

 

taśma stalowa szary szeroki z logo z przodu_smallPrzenośniki z taśmą stalową członową

Bardziej uniwersalne niż inne typy przenośników, przenośniki z taśmą stalową mogą służyć do przenoszenia dowolnego typu złomu metalowego — od części,  skłębionych do krótkich wiórów, zarówno mokrych jak i suchych — w dowolnej ilości i dla bardzo różnorodnej konfiguracji trasy przebiegu przenośników.

Czytaj dalej...

 

sortowanie na sitach osc_smallPrzenośniki oscylacyjne - wibracyjne

Przenośniki oscylacyjne - wibracyjne tego typu to najlepszy wybór do transportu w poziomie gorącego, suchego lub mokrego materiału, w tym abrazywnego, lub wyrobów końcowych. Oscylator zapewnia stały ruch materiału z niewielką prędkością.

Czytaj dalej...

 

przenośnik - przegub_smallPrzenośniki z taśmą przegubową

Przenośniki z taśmą przegubową firmy PRAB z taśmą o powierzchni typu Rigidized™ zapobiegającej przywieraniu złomu do taśmy i specjalnie zaprojektowanych obrotowych zawiasach pozwalających łatwo zrzucać złom do leja zasypowego.

Czytaj dalej...

 

5-scrapveyor-flite-detai_smallPrzenośnik odpadu spod pras

Ten ciężki, w pełni zautomatyzowany przenośnik odpadu spod pras "ScrapVeyor" z wyładunkiem grawitacyjnym zapewnia czystszą pracę. Jego szczelna konstrukcja zachowuje 100% cieczy chłodząco-smarującej podczas przemieszczania złomu w miejsce docelowe.

Czytaj dalej...

 

mag sell sheet cover photo_smallPrzenośniki magnetyczne

Przenoszą mokre lub suche opiłki, bryłki po tłoczeniu, wióry lub inne części żelazne. W przenośniku magnetycznym pod łożem rynny ze stali nierdzewnej, którą porusza się materiał znajdują się stałe magnesy ceramiczne.

Czytaj dalej...

 

poprzeczny zaczepowy c_smallPrzenośniki zaczepowe Harpoon

Ten bardzo ekonomiczny przenośnik zaczepowy, będący swoistym „wołem roboczym” przenosi wszystkie typy metalowych opiłków, wiórków i wiórów, mokrych lub suchych wiórów skłębionych i stałych kawałków metali, skutecznie oszczędzając czas i energię. Jego szczelna konstrukcja doskonale nadaje się do zastosowań związanych z dużymi objętościami przepływu chłodziwa.

Czytaj dalej...

 

1-stamping-shuttle-conveyor_smallPrzenośniki zwrotne i ruchome

Poprzeczny, dwukierunkowy przenośnik zwrotny z taśmą stalową został zaprojektowany do ostatecznego rozładowania złomu po tłoczeniu do dużych przyczep lub wagonów. Sam przenośnik również może poruszać się po torach, podobnie jak suwnica bramowa...

Czytaj dalej...

 

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem