Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

Zgłoszenie testu materiału – wióry i płyny

Nasze laboratorium testowe wyposażone w typowe urządzenia przemysłowe w pełnej skali umożliwia zapoznanie się z wynikami dotyczącymi sposobu przemieszczania lub przetwarzania rzeczywistego materiału klienta. Nasze laboratorium jest wyposażone w komplet sprzętu do przetwarzania i przemieszczania wiórów metalowych i służy do badania próbek materiału dostarczonych przez klienta. Nasze laboratorium testowe jest wyposażone w:

Kruszarki z osią pionową i poziomą — te urządzenia przetwarzają duże kłęby różnych wiórów metalowych krusząc je i rozdrabniając do postaci krótkich sypkich wiórów, które można łatwo przechowywać i transportować

Mini System przetwarzania wiórów — ten kompletny system przetwarzania wykorzystuje wirówkę lub wyżymarkę do oddzielenia wiórów od płynów, dzięki czemu wióry można czysto i bezpiecznie wywieźć lub poddać recyklingowi o zwiększonej wartości

Przenośnik oscylacyjny — dowiedz się, jak Twój złom metalowy lub wykończone części będą się przemieszczać po przenośniku, używając do testu naszego przenośnika oscylacyjnego. Ten odporny, ale delikatny przenośnik zapewnia stały ruch materiału z prędkością około 3,8 m/min.

Aby skonfigurować test materiału klienta, będziemy potrzebować pewnych podstawowych informacji o kliencie, produktach, którymi jest zainteresowany, i problemach do rozwiązania. Prosimy wypełnić ten krótki formularz, abyśmy mogli skonfigurować dla Ciebie najlepszy możliwy test.


Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com