Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

Systemy firmy PRAB i niestandardowe urządzenia do manipulowania materiałami oraz systemy przetwarzania wiórów metalowych obsługują niektóre z najbardziej wymagających środowisk produkcji przemysłowej. Nasze doświadczenie inżynierskie w przenoszeniu odpadu po tłoczeniu na prasach oraz przetwarzaniu i zarządzaniu wiórami i chłodziwami obejmuje ponad sześć dekad oraz przekracza granice wielu państw i służy wielu branżom produkcji przemysłowej.

Przemysł motoryzacyjny

Nasze wykonywane pod klucz systemy zarządzania odpadami metalowymi powstającymi w trkcie obrbki  cieszą się zaufaniem u producentów maszyn, mechanizmów napędowych i w tłoczniach. PRAB-owskie przenośniki, kruszarki, wirówki, brykieciarki i inny sprzęt do przetwarzania odpadu metalowego są również niezawodnym składnikiem procesu produkcji na poziomie obróbki maszynowej.

Firma PRAB zainstalowała tysiące urządzeń w zakładach motoryzacyjnych. W przemyśle, gdzie niezawodność ma żywotne znaczenie, a koszty przestojów idą w tysiące na minutę, nasza reputacja uzyskana dzięki wytrzymałości sprzętu i reakcjom serwisu u klienta powoduje, że firma PRAB jest niezawodnym partnerem biznesowym.

Przemysł ciężki

Zaawansowane procesy w zastosowaniach do obróbki metali, takie jak obróbka żeliwa i utwardzanych materiałów, nakładają duże wymagania na system zarządzania odpadem metalowym. Firma PRAB ma olbrzymie doświadczenie w dziedzinie zastosowań w przemyśle pozwalające zaspokoić wymagania tej bazy producentów. Nasze przenośniki i systemy mogą przenosić duże objętości materiałów w oszczędny i niezawodny sposób na duże odległości.

Branża lotnicza

Nasze doświadczenia w branży lotniczej oznacza, że zapewniamy odpowiednie urządzenia do obsługi dużych objętości wiórów i płynów, np. w zastosowaniach frezowania bramowego. Nasz szeroki wachlarz urządzeń i systemów pomaga firmom spełnić wysokie standardy i zapewnić jakość wymaganą w przemyśle lotniczym. Od przenośnika przy centrum obróbczym, filtracji i ekstrakcji wiórów do systemów centralnego transportu i przetwarzania – firma PRAB może opracować system spełniający wymagania indywidualnego zastosowania.

Energetyka

Energetyka to sektor zróżnicowanej obróbki metali: od długich, skłębionych wiórów po obróbce wysokoobrotowej, do dużych ilości opiłków po szlifowaniu — firma PRAB oferuje systemy zarządzania wiórami i chłodziwem zwiększające wydajność i obniżające koszty. Związane z energetyką procesy mogą wymagać specjalistycznej obsługi odpadów metalowych pochodzących z procesu. Branża konkuruje na platformie globalnej — potrzebujesz więc partnera mającego wiedzę, doświadczenie i zasięg globalny oraz zdolnego do wspierania rozwoju swoich klientów.

Hale maszyn, Warsztaty i Zakłady Obróbcze

Elastyczność i kontrola kosztów są kluczowymi składnikami operacji w dzisiejszych, nowoczesnych warsztatach i zakładach maszynowych — mamy wiedzę inżynierską i doświadczenie w przetwarzaniu metali, które pozwalają skutecznie pomagać naszym klientom. Nasze urządzenia i systemy przetwarzania metali są opracowane tak, aby zaspokoić potrzeby operacyjne klienta, mieszcząc się w budżecie, czy to dużym, czy też małym.

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem