Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

 • Brykieciarki

  Brykieciarki

 • System zarządzania wiórami metalowymi

  System zarządzania wiórami metalowymi

 • Przenośniki z Taśmą Stalową

  Przenośniki z Taśmą Stalową

gniotownik – vacKruszarki wiórów z osią pionową  VAC i VAC II

Zredukuj skłębione długie metalowe wióry  do krótkich i  sypkich - radykalnie zmniejsz ich objętość.

Skłębione długie wióry metalowe z obróbki skrawaniem są podawane do zbiornika zasypowego kruszarki VAC w sposób ciągły za pomocą ogólnozakładowego systemu przenośników lub porcjami ze standardowych beczek lub wózków na wióry. Pojemniki z wiórami mogą byc podnoszone do góry i opróżniane przy pomocy wózka widłowego albo dostarczonego przez PRAB systemu automatycznego podawania. Wióry są podawane do leja zasilającego kruszarki. Tam skłębiony materiał jest wstępnie rozrywany i łamany przy pomocy  stałych staliwnych noży kruszarki i obrotowego ramienia podajnika. Końcowe rozdrabnianie jest wykonywane pomiędzy zębami stałego pierścienia i tarczowego noża  tnącego.

W kruszarkach VAC II montowany jest Wyrzutnik części stałych , który automatycznie usuwa końcówki prętów i inne niezbyt duże kawałki metalu nie nadające się do pokruszenia, minimalizując przestoje i chroniąc sprzęt przed uszkodzeniem.

{tab=Funkcje/opcje}

Funkcje

 • Redukuje objętości wiórów metalowych średnio do sześciu razy
 • Duża wydajność zależna od rodzaju podawanego materiału
 • Zwiększa skuteczność regeneracji cieczy chłodząco-smarujących i chłodziw
 • Zmniejsza koszty transportu wiórów wewnątrz i na zewnątrz zakładu
 • Zmniejsza liczbę operacji porządkowych podczas konserwacji

Opcje

 • Oferowane są dwa typy kruszarek z osią pionową. Kruszarka VAC dla skłębionych wiórów pozbawionych kawałków metalu i VAC II wyposażona w automatyczny wyrzutnik kawałków metalu.
 • Dalsze przetwarzanie zredukowanego materiału może obejmować osuszenie wiórów poprzez odwirowywanie płynów na niezawodnych przeznaczonych do pracy ciągłej Wirówkach PRAB Wringer
 • lub brykietowanie służące do oddzielenia płynów od wiórów i dalsze zmniejszenie ich objętości przy użyciu Brykieciarki PRAB DualPak
 • Mogą również zostać uwzględnione zautomatyzowane systemy przechowywania i rozładunku wiórów

{tab=Specyfikacje}

Wydajność nominalna:* (stal) 1 - 2 ton/godz. 

Zajmowana powierzchnia: 1,4 m x 1 m

Moc silnika:  15 kW

Waga netto:  1360 kg

*Wydajność różni się w zależności od różnych typów materiału. W celu uzyskania dokładnych danych wyjściowych dla swojego materiału zamów  BEZPŁATNY test! na Kruszarce VAC II z Osią Pionową

W celu ułatwienia załadunku są wymagane leje zasilające. Dostępne w wielu rozmiarach w celu dopasowania do wymagań danego zastosowania.

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem