Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

Pozioma Prasa Śrubowa do szlamu

Usuwa do 85% płynów ze szlamu poszlifierskiego i placków filtracyjnych.

pozioma prasa śrubowaUtylizacja niebezpiecznych szlamów po szlifowaniu lub placka filtracyjnego może być trudna i kosztowna. Pozioma prasa śrubowa firmy PRAB przetwarza materiał o zawartości od 40 do 50% chłodziwa lub cieczy chłodząco-smarującej w celu usunięcia do 85% płynu.

Może być używana jako urządzenie autonomiczne lub w połączeniu z brykieciarką Dualpak™ w celu odzyskania do 95% płynów. Odzyskuj płyny za pomocą jednego z zespołów filtracji i recyklingu płynów firmy PRAB, aby uzyskać jeszcze większe oszczędności.

{tab=Jak to działa}

Materiał jest podawany do otworu u góry prasy, przechodząc przez podajnik ze śrubą o zmiennym skoku następnie jest zgniatany o płytę końcową (utrzymywaną na miejscu przez siłownik pneumatyczny). W miarę ściskania materiału odciśnięty płyn przechodzi przez perforowane sito i jest gromadzony w celu bezpiecznej utylizacji.

Materiał zwiększa nacisk na płytę końcową, wymuszając jej otwarcie i umożliwiając rozładunek osuszonego materiału. Opór płyty końcowej można regulować zgodnie z wymaganiami.

{tab=Specyfikacje}

Model

Wydajność [kg/godz]

Śruba
[Obr./min]

Moc 
[kW]

Wymiary 
Dł. x Sz. x Wys. [m]

Waga [kg]

SP-6

90

5-25

2,25

2 x 0,4 x 0,6 

363 

SP-10

270

5-20

3,75

3 x 0,6 x 1

907

SP-16

900

5-20

7,5

4 x 1 x 1,5

2268 

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem