Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

Ogłoszenie o planowanym połączeniu spółki KMC Global Europe ze spółką Prab Europe


 

PRAB Europe Zatrudnia Nowego Dyrektora Sprzedaży

Budujemy stuktury sprzedaży na całą Europę

Po wielu miesiącach pracy organizacyjnej przystąpiliśmy do realizacji planu jakim jest rozwój grupy KMC Global w Europie. Misja ta została powierzona Panu Aleksandrowi Dąbrowskiemu, który z początkiem pażdziernika 2013 objął stanowisko Dyrektora do spraw sprzedaży i marketingu w Prab Europe

ALeksander jest osobą, która potrafi zdefiniować swoje cele i je ralizować. Posiada zdolność analizy rynku sprzedaży i określania potrzeb klienta, szczegółowego przygotowywania ofert handlowych, analizy konukrencji i prowadzenia kluczowych kontraktów. Posiada również doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedaży.

W chwili obecnej Aleksander jest w trakcie budowania zespołu sprzedażowego jak i budowania strategii rozwoju pod kontem całej Grupy KMC Global w Europie tj. Prab Europe Sp. z o.o., Ovibra Sp. zo.o., Hapman Europe Sp. zo.o. Pan Dabrowski powiedział: "Wszystkie trzy marki musimy uczynić bardziej rozpoznawalnymi na rynku europejskim i zwiększyć ich portfel zamówień. W tym celu będziemy w znacznej mierze korzystać z doswiadczeń całej grupy KMC Global, która może się pochwalić dziesiątkami lat pracy w dostarczaniu unikatowych rozwiązań dla przemysłu.

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem