Brykieciarki

Brykieciarki

► Więcej informacji

Przenośniki z Taśmą Stalową

Przenośniki z Taśmą Stalową

► Więcej informacji

  • Brykieciarki

    Brykieciarki

  • System zarządzania wiórami metalowymi

    System zarządzania wiórami metalowymi

  • Przenośniki z Taśmą Stalową

    Przenośniki z Taśmą Stalową

Zapytanie ofertowe

Dziękujemy za zainteresowanie się rozwiązaniami firmy PRAB. Prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższego formularza zapytania ofertowego. Specjaliści firmy PRAB przeanalizują podane informacje i udzielą odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką "*".


zastosowania: Obróbka skrawaniem różnych precyzyjnie wykonanych części motoryzacyjnych, medycznych oraz przemysłu kosmicznego
Należy podać skład, kształt, wielkość, natężenie strumienia itp. Przykład: Aluminium, w 80% wióry po toczeniu z resztkami materiału, 100 kg/godz., 500 dm3/min. chłodziwa na bazie wody
różnice poziomów, odległości, itp. Przykład: Wióry po toczeniu wymiatane ręcznie z trzech obszarów i przechowywane w wózkach 1 m3 do późniejszego recyklingu. Chłodziwo jest ręcznie odbierane z wanien ociekowych i kierowane do utylizacji.
prosimy podać liczbę dni i godzin w każdym tygodniu. Przykład: 16 godzin/dzień, 6 dni/tydzień
Odzysk i ponowne użycie chłodziwa z wiórów poobróbkowych - wymagana czystość na poziomie 5 mikronów, zwiększenie wydajności pracowników.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Ta strona uzywa pliki cookies w celu umozliwienia korzystania z uslug dostepnych w naszym serwisie oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawienia swojej przegladarki oznacza wyrazenie zgody na ich uzywanie i zostana one zapisane w Twojej przegladarce. Mozesz w kazdej chwili zablokowac cookies lub je usunac, ale pogorszy to jakosc i uzytkowosc korzystania z naszej strony.

Rozumiem